PIERWSZE WIRTUALNE TARGI PRACY NA UMK

Zapraszamy na wirtualne targi pracy na UMK: JOB DAY 2021!
Spotykamy się 20 maja 2021 r. w wirtualnej przestrzeni targowej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Start - godz. 10.00.

W wydarzeniu weźmie udział około 40 wystawców z różnych branż - duże korporacje, regionalne przedsiębiorstwa i lokalne firmy. Wystawcy są dopasowani do profilu każdego z wydziałów UMK, także Wydziału Sztuk Pięknych UMK. Na stoiskach instytucji państwowych będzie można dowiedzieć się m.in. jak założyć własną działalność gospodarczą, uzyskać wsparcie finansowe. Strefa doradztwa zawodowego proponuje natomiast konsultacje dotyczące CV i pokaże tajniki, jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej.

Targi będą także okazją do wysłuchania merytorycznych prelekcji prowadzonych przez przedstawicieli wystawców oraz wzięcia udziału w certyfikowanych warsztatach prowadzonych przez doświadczonych trenerów. A to wszystko na specjalnej platformie, odwzorowującej tradycyjne targi.