Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

OSTATNIE CHWILE ZAPISÓW NA MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY DLA STUDENTÓW YUFE

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Andrzej Romański

 

 

 

 

 

 

 

 

Do 14 maja 2021 r. trwają zapisy na międzynarodowe warsztaty "Per YUFE ad astra" dedykowane wszystkim studentom YUFE, a przygotowane przez nasz Wydział.

W warsztatach mogą uczestniczyć osoby studiujące na uczelniach zrzeszonych w konsorcjum YUFE dowolnego roku i kierunku studiów, zainteresowane sztuką audiowizualną. Ich celem będzie zespołowe przygotowanie pracy artystycznej w postaci mappingu 3D na budynku użyteczności publicznej. Praca ta będzie elementem instalacji prezentowanych podczas Międzynarodowego Festiwalu Światła Skyway w 2022 roku w Toruniu.

Warsztaty prowadzone będą przez dra Tomasza Wlaźlaka z Katedry Intermediów. W warsztatach może wziąć udział 20 osób. Odbędą się one w formie stacjonarnej w dniach 17-20 sierpnia 2021 r. w Toruniu i będą prowadzone w języku angielskim.  Jeśli sytuacja epidemiczna będzie tego wymagała, zajęcia zostaną zrealizowane w formie zdalnej.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizatorzy zapewnią materiały i sprzęt niezbędny do udziału w warsztatach, a także nocleg i wyżywienie w trakcie ich trwania. Warunkiem udziału w konkursie jest prawidłowo wypełniony i złożony do 7 maja 2021 r. formularz zgłoszeniowy z pisemnym uzasadnieniem chęci udziału w warsztatach i opisem autorskiej koncepcji scenariusza do filmu “Per YUFE ad astra" (Przez YUFE do gwiazd).

Link do formularza zgłoszeniowego: https://www.umk.pl/en/erasmus/forms/per-yufe-ad-astra/

Link do regulaminu: http://www.umk.pl/wiadomosci/dokumenty/Regulamin_wydarzenia_eng_final_1617960319.pdf

Więcej o projekcie na stronie: https://portal.umk.pl/pl/article/per-yufe-ad-astra

pozostałe wiadomości