Kontaktul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10

OSTATNIE CHWILE ZAPISÓW NA MIĘDZYNARODOWE WARSZTATY DLA STUDENTÓW YUFE

obrazek: fot.Andrzej Romański]
fot. Andrzej Romański

 

 

 

 

 

 

 

 

Do 14 maja 2021 r. trwają zapisy na międzynarodowe warsztaty "Per YUFE ad astra" dedykowane wszystkim studentom YUFE, a przygotowane przez nasz Wydział.

W warsztatach mogą uczestniczyć osoby studiujące na uczelniach zrzeszonych w konsorcjum YUFE dowolnego roku i kierunku studiów, zainteresowane sztuką audiowizualną. Ich celem będzie zespołowe przygotowanie pracy artystycznej w postaci mappingu 3D na budynku użyteczności publicznej. Praca ta będzie elementem instalacji prezentowanych podczas Międzynarodowego Festiwalu Światła Skyway w 2022 roku w Toruniu.

Warsztaty prowadzone będą przez dra Tomasza Wlaźlaka z Katedry Intermediów. W warsztatach może wziąć udział 20 osób. Odbędą się one w formie stacjonarnej w dniach 17-20 sierpnia 2021 r. w Toruniu i będą prowadzone w języku angielskim.  Jeśli sytuacja epidemiczna będzie tego wymagała, zajęcia zostaną zrealizowane w formie zdalnej.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizatorzy zapewnią materiały i sprzęt niezbędny do udziału w warsztatach, a także nocleg i wyżywienie w trakcie ich trwania. Warunkiem udziału w konkursie jest prawidłowo wypełniony i złożony do 7 maja 2021 r. formularz zgłoszeniowy z pisemnym uzasadnieniem chęci udziału w warsztatach i opisem autorskiej koncepcji scenariusza do filmu “Per YUFE ad astra" (Przez YUFE do gwiazd).

Link do formularza zgłoszeniowego: https://www.umk.pl/en/erasmus/forms/per-yufe-ad-astra/

Link do regulaminu: http://www.umk.pl/wiadomosci/dokumenty/Regulamin_wydarzenia_eng_final_1617960319.pdf

Więcej o projekcie na stronie: https://portal.umk.pl/pl/article/per-yufe-ad-astra

pozostałe wiadomości