REKRUTACJA na Erasmus+ 2021

Drodzy Studenci,

rozpoczynamy rekrutację na wyjazdy w ramach programu Erasmus+. W tym szczególnym roku prowadzona rekrutacja obejmuje TYLKO wyjazdy na semestr zimowy roku akademickiego 2021/2022. Właściwe dokumenty (do pobrania niżej) należy złożyć w dziekanacie do 05.03.2021, po czym poinformować o tym mailowo Pełnomocnika – miroszwach@umk.pl i umówić się na przeprowadzaną on-line rozmowę kwalifikacyjną. Rekrutacja na semestr letni roku akademickiego 2021/2022 odbędzie się jesienią tego roku.

Proszę pamiętać, że na możliwość wyjazdu wpłynąć może sytuacja pandemiczna. Proszę sprawdzać, czy na uczelniach docelowych, wybrany przez Państwa kierunek nie jest prowadzony w całości on-line i czy w ogóle dana uczelnia przyjmuje studentów zagranicznych w czasie pandemii.

W ramach programu Erasmus+ istnieje również możliwość uczestniczenia w zajęciach kierunków prowadzonych w całości on-line, lecz bez wyjazdu i bez dopłat.

Dr hab. Mirosław Wachowiak, prof. UMK

Prodziekan ds. nauki i współpracy międzynarodowej

Pełnomocnik ds. Erasmusa

ERASMUS 2021-2022 dokumenty