Stypendia MEiN dla naszych studentów

Aż dziewięcioro studentów Wydziału Sztuk Pięknych UMK, z kierunków: Architektura Wnętrz, Grafika, Konserwacja i Restauracja Dzieł Sztuki oraz Sztuka Mediów i Edukacja Wizualna, otrzymało stypendium Ministra Edukacji i Nauki dla studentów na rok akademicki 2020/2021!

Serdecznie gratulujemy:

Natalii Duszy, Katarzynie Ekwińskiej, Szymonowi Jankowskiemu, Jagodzie Jaworskiej, Darii Maciąg, Ninie Marszałek, Jackowi Nogowskiemu, Magdalenie Skarbek, Agacie Zając.

Stypendyści z naszego Wydziału stanowią prawie 40 % wśród nagrodzonych studentów z całego UMK!

Pełna lista nagrodzonych osób na stronie MEiN.