Dyscyplina Sztuki Plastyczne i Konserwacja Dzieł Sztuki

ul. Sienkiewicza 30/32

zdjęcie nagłówkowe

Dyscyplina Sztuki Plastyczne i Konserwacja Dzieł Sztuki

NASI STUDENCI Z NAGRODAMI W KONKURSIE "SZTUKA WYBORU"

Zdjęcie ilustracyjne

Studenci Grafiki, specjalności projektowanie graficzne, z sukcesem! W ramach konkursu na plakat profilaktyczny „Sztuka Wyboru – Plakat! Akcja! Reakcja!” nasi studenci zdobyli wszystkie trzy główne nagrody - I nagroda trafiła do Alicji Werner za plakat "wwwciąga:/", II nagrodę otrzymał Maciej Płatek za plakat "alcoHOLE", a III NAGRODĘ - Agata Piątkowska za plakat "unplug&relax". Gratulujemy!

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w siedzibie Fundacji Tumult w Toruniu. Nagrody wręczyli: Zbigniew Ostrowski - wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Krystyna Żejmo-Wysocka – Dyrektor Departamentu Spraw Społecznych i Zdrowia, Jacek Habant – Naczelnik Wydziału Polityki Społecznej, Roman Tondel - reprezentant Europejskiego Centrum Filmowego CAMERIMAGE oraz Fundacji „Tumult”, policjanci z Komedy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Nagrodzeni studenci, od lewej: Alicja Werner, Maciej Płatek, Agata Piątkowska

Więcej na temat gali i wręczenia nagród na stronach:

http://www.sztukawyboru.pl/.../143214,Gala-finalowa-X...

https://bydgoszcz.tvp.pl/74602027/gala-podsumowujaca-program-sztuka-wyboru

Od tego roku Wydział Sztuk Pięknych UMK jest oficjalnym partnerem programu "Sztuka wyboru". Koordynatorem z ramienia UMK jest dr Piotr Florianowicz z Katedry Projektowania Graficznego, dzięki któremu po raz pierwszy studenci wszystkich uczelni wyższych z województwa kujawsko-pomorskiego mogli wziąć udział w konkursie na plakat profilaktyczny. Oprócz konkursu graficznego, w ramach działania odbywają się także warsztaty dla uczniów i nauczycieli. Więcej pisaliśmy o tym TU oraz TU.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.