Dyscyplina Sztuki Plastyczne i Konserwacja Dzieł Sztuki

ul. Sienkiewicza 30/32

zdjęcie nagłówkowe

Dyscyplina Sztuki Plastyczne i Konserwacja Dzieł Sztuki

Michał Rygielski - wystawa PIK Avenue, Dżakarta, Indonezja

Zdjęcie ilustracyjne

W dniach 18 - 24 marca, w ramach festiwalu "Polska 2019". W centrum PIK Avenue w północnej Dżakarcie odbyła się największa promocja naszego kraju w Indonezji. Impreza zorganizowana przez Bartłomieja Wąsika, przedstawiciela polonii Indonezyjskiej wsparta była patronatem Polish Investment and Trade Agency z udziałem Ambasady Polskiej w Indonezji. Szereg pokazów dotyczących różnych dziedzin, prezentowało polski potencjał. Prezentowane były między innymi: polska myśl techniczna, rzemiosło, specjalności kulinarne, oferta polskiego przemysłu, kultura i sztuka.

 

W ramach imprez towarzyszących zaprezentowana została indywidualna wystawa grafik toruńskiego artysty Michała Rygielskiego związanego z Wydziałem Sztuk Pięknych UMK w Toruniu.

Kawałki pamięci /Indonezyjski dziennik - to tytuł, pod którym toruński grafik zaprezentował 40 linorytów i drzeworytów, inspirowanych naturą Indonezji. Mimo zakończenia festiwalu wystawa będzie prezentowana do końca kwietnia 2019 r.

 

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.