Dyscyplina Sztuki Plastyczne i Konserwacja Dzieł Sztuki

ul. Sienkiewicza 30/32

zdjęcie nagłówkowe

Dyscyplina Sztuki Plastyczne i Konserwacja Dzieł Sztuki

"WWWCIĄGA:/". NAGRODZONA PRACA W GALERII BO

Zdjęcie ilustracyjne

Na fasadzie głównego budynku Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu możemy oglądać społeczny billboard pt. "wwwciąga:/" autorstwa Alicji Werner - studentki IV roku kierunku Grafika, specjalności projektowanie graficzne. Prezentacja pracy w Galerii BO jest częścią nagrody za zajęcie I miejsca w konkursie na plakat dotyczący profilaktyki uzależnień „Sztuka Wyboru – Plakat! Akcja! Reakcja!”, Zwyciężczyni gratulujemy!

Organizatorami corocznego konkursu jest Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy, Europejskie Centrum Filmowe CAMERIMAGE oraz Fundacja Tumult. Od tego roku Wydział Sztuk Pięknych UMK jest oficjalnym partnerem programu "Sztuka wyboru". Koordynatorem z ramienia UMK jest dr Piotr Florianowicz z Katedry Projektowania Graficznego, dzięki któremu po raz pierwszy studenci wszystkich uczelni wyższych z województwa kujawsko-pomorskiego mogli wziąć udział w konkursie na plakat profilaktyczny.

Więcej o programie i konkursie: http://sztukawyboru.pl/SW/aktualnos/136234,Konkurs-graficzny-programu-Sztuka-Wyboru-2023.html

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.