Dyscyplina Sztuki Plastyczne i Konserwacja Dzieł Sztuki

ul. Sienkiewicza 30/32

zdjęcie nagłówkowe

Dyscyplina Sztuki Plastyczne i Konserwacja Dzieł Sztuki

EWELINA KOŁAKOWSKA NA "HANOI ART CONNECTING" W WIETNAMIE

Zdjęcie ilustracyjne

W październiku 2023 r. nasza pracowniczka dr Ewelina Kołakowska reprezentowała Polskę i Uniwersytet Mikołaja Kopernika na 6th Hanoi Art Connecting w Wietnamie. Gratulujemy!

HANOI ART CONNECTING International Workshop and Exhibition to seria profesjonalnych spotkań oparta na działaniach artystycznych, w tym warsztatach malarskich, graficznych, rzeźbiarskich, instalacyjnych i innych. W tym roku w tym wydarzeniu wzięło udział 80 międzynarodowych artystów z 30 krajów oraz 70 kolegów z Wietnamu. Program warsztatów i wystaw ma za zadanie promowanie wymiany kulturalnej i wiedzy, a także dzielenie się twórczością i życiem artystów wietnamskich i międzynarodowych z Tajlandii, Brunei, Indonezji, Malezji, Filipin, Birmy, Nepalu, Bangladeszu i Sri Lanki, Mongolii, Indii, Chin, Japonii, Korei, Australii, Niemiec, Austrii, Francji, Irlandii, Iranu, Danii, Brazylii, Macedonii, Egiptu, Kanady, Meksyku, Hiszpanii, Singapuru, USA i Polski.

Hanoi Art Connecting, odbywające się corocznie w Wietnamie i innych krajach azjatyckich, zostało zainicjowane przez artystkę Trinh Tuan oraz Asia Art Link – społeczność artystów w Azji. Co roku bierze w nim udział wielu artystów z różnych krajów Azji, Europy i Ameryki oraz profesorów i wykładowców ze znanych uczelni artystycznych na całym świecie.

Organizator: Hanoi Architectural Uniwersytet (HAU), Asia Art Link (AAL) i Vietnam Fine Arts Association (VFAA).

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.