Dyscyplina Sztuki Plastyczne i Konserwacja Dzieł Sztuki

ul. Sienkiewicza 30/32

zdjęcie nagłówkowe

Dyscyplina Sztuki Plastyczne i Konserwacja Dzieł Sztuki

TORUŃSCY GRAFICY NA WYSTAWIE W KOLUMBII

Zdjęcie ilustracyjne

Toruńscy graficy prezentują się na VIII EXPOSICION INTERNACIONAL DE GRABADO "AMIGOS DE LA HUELLA - COLOMBIA 2023". Gratulujemy!


 
Katedrę Grafiki WSzP UMK na wystawie pokonkursowej reprezentuje doktorantka i studenci:
- mgr Jagoda Jaworska /absolwentka KG z Pracowni Wypukłodruku, aktualnie doktorantka w Szkole doktorskiej Academia Artium Humaniorum UMK w Toruniu/
- Agata Burzyńska /obecna dyplomantka, Pracownia Wklęsłodruku/
- Tomasz Lingo /student 4 roku, Pracownia Wklęsłodruku/.
 
Do tegorocznej edycji Międzynarodowego konkursu Exposicion Internacional De Grabado "Amigos De La Huellato - Colombia 2023" nadesłano 645 prac. Jury do wystawy pokonkursowej zakwalifikowało 78 artystów z 16 krajów świata, m.in. z Macedonii, Belgii, Bułgarii, Wielkiej Brytanii, Tajlandii, Francji, Hiszpanii, Polski, Portugalii, Włoch, Meksyku, Kuby, Chile, Argentyny. Wystawa prezentowana jest w przestrzeniach wystawienniczych Museo Casa del Libro Total, Bucaramanga w Kolumbii.
 
Konkurs Exposicion Internacional De Grabado "Amigos De La Huellato - Colombia 2023" to kolumbijski projekt graficzny, którego celem jest promowanie i rozpowszechnienie tradycyjnych artystycznych technik graficznych na arenie międzynarodowej. Prezentacji pokonkursowej w Museo Casa del Libro Total, Bucaramanga w Kolumbii towarzyszą międzynarodowe warsztaty graficzne, konferencje i panele dyskusyjne.
 
Więcej informacji o konkursie:
https://amigosdelahuella.blogspot.com/
https://www.facebook.com/tallerlahuella
https://www.grafika.umk.pl/
https://www.facebook.com/grafikaumk/
https://www.instagram.com/grafikaumk/

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.