Dyscyplina Sztuki Plastyczne i Konserwacja Dzieł Sztuki

ul. Sienkiewicza 30/32

zdjęcie nagłówkowe

Dyscyplina Sztuki Plastyczne i Konserwacja Dzieł Sztuki

FOTORELACJA Z KONFERENCJI "FUTURE OF THE PAST"

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Adam Fisz

W dniach 14-15 czerwca 2023 r. na Wydziale Sztuk Pięknych UMK odbywała się konferencja "Future of the Past - Conference on Innovative Research and Preservation of Cultural Heritage", której towarzyszyła seria warsztatów z zakresu konserwacji obiektów zabytkowych oraz tematów pokrewnych.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wydarzenia autorstwa Adama Fisza.

Konferencja jest jedną z wielu inicjatyw towarzyszących otwarciu Centrum Badań i Konserwacji Dziedzictwa Kulturowego. Jest formą prezentacji oferty Centrum i wsparciem komunikacji między naukowcami i praktykami zainteresowanymi poszerzaniem wiedzy z zakresu innowacyjnych badań, materiałów, czy technik związanych z dziedzictwem kulturowym. Warsztaty stanowiły pierwszą edycję cyklicznie organizowanych w ramach działalności CBiKDK praktycznych spotkań doskonalących umiejętności konserwatorskie i nie tylko. Więcej o konferencji na stronie: https://futureofthepast.umk.pl/pages/main_page/.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.