Dyscyplina Sztuki Plastyczne i Konserwacja Dzieł Sztuki

ul. Sienkiewicza 30/32

zdjęcie nagłówkowe

Dyscyplina Sztuki Plastyczne i Konserwacja Dzieł Sztuki

KONKURS "MIKOŁAJ KOPERNIK - BUNTOWNIK Z WYBORU"

Zdjęcie ilustracyjne

Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika do wzięcia udziału w konkursie "Mikołaj Kopernik - Buntownik z wyboru". Zadaniem jest przygotowanie projektu muralu, który będzie inspirowany postawą Mikołaja Kopernika w kontekście jego buntowniczego podejścia do nauki i związanych z tym konsekwencji, które po dzisiejszy dzień, stały się podstawą do poszerzania wiedzy na temat otaczającego nas świata. Zwycięski projekt będzie następnie namalowany w wyznaczonej przez organizatora przestrzeni miejskiej. Honorowy patronat wydarzenia: Rektor Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Dziekan Wydziału Sztuk Pięknych UMK.

Drodzy Studenci i Absolwenci,
mamy dla Ciebie wyjątkową okazję, aby połączyć swoje zainteresowania artystyczne i naukowe w jednym projekcie. Organizujemy konkurs "Mikołaj Kopernik - Buntownik z wyboru", który jest skierowany do studentów i absolwentów wszystkich Wydziałów Uniwersytetu Mikołaja Kopernika, do 2 lat po dyplomie. To niepowtarzalna okazja, aby wykorzystać swoje talenty artystyczne i uhonorować jednego z najwybitniejszych naukowców w historii zarówno Polski, jak i całego Świata. Ponadto zwycięzcy konkursu zrealizują swoje autorskie projekty w przestrzeni publicznej, poszerzając tym własne portfolio, a co najprzyjemniejsze, otrzymają wysokiej wartości nagrody pieniężne i rzeczowe.
Termin nadsyłania projektów upływa 30 czerwca 2023 r., więc nie zwlekaj i zgłoś swoją kreatywną wizję na temat buntowniczej postawy Mikołaja Kopernika. Szczegółowe informacje na temat konkursu i wytyczne znajdziesz na stronie Organizatora TU. Zapraszamy do udziału w konkursie i wykorzystania swojego talentu, aby stworzyć coś wyjątkowego i zainspirować innych do poszerzania swojej wiedzy na temat świata.
Organizatorzy konkursu "Mikołaj Kopernik - Buntownik z wyboru" - firma Inside Park.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia dostępne na stronie Organizatora: https://insidepark.pl/konkurs/.

Folder prezentujący konkurs: Mikołaj Kopernik - Buntownik z wyboru PDF.

pozostałe wiadomości