Dyscyplina Sztuki Plastyczne i Konserwacja Dzieł Sztuki

ul. Sienkiewicza 30/32

zdjęcie nagłówkowe

Dyscyplina Sztuki Plastyczne i Konserwacja Dzieł Sztuki

ZAPROSZENIE NA WYSTAWĘ "DYPLOM 2022"

Zdjęcie ilustracyjne
Autorem identyfikacji wizualnej wystawy jest dr hab. Zdzisław Mackiewicz, prof. UMK; autorką znaku graficznego wystawy "Dyplom" jest studentka SMiEW Alisa Skliar.

Serdecznie zapraszamy absolwentów wraz z osobami towarzyszącymi, promotorów, pracowników Wydziału Sztuk Pięknych oraz wszystkich zainteresowanych na wernisaż wystawy „Dyplom 2022” będącej wystawą najlepszych dyplomów Wydziału Sztuk Pięknych UMK obronionych w roku 2022.

Wernisaż, połączony z uroczystym wręczeniem absolwentom nagród i wyróżnień, odbędzie się 17 lutego 2023 r. według poniższego harmonogramu:

- o godz. 16.30 wręczenie nagród i wyróżnień w kinie Centrum CSW Znaki czasu w Toruniu;

- o godz. 18.00 otwarcie wystawy w foyer CSW Znaki Czasu w Toruniu.

Wydarzenie poprzedzone jest otwarciem wystawy towarzyszącej, prezentującej wybrane dyplomy nominowane do wyróżnień na Wydziale Sztuk Pięknych w roku 2022, które odbędzie się 17 lutego 2023 r. o godz. 14.00 w Galerii Dworzec Zachodni w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki „Od Nowa” w Toruniu.

Wystawa trwa w dniach 17.02-12.03.2023.

Kuratorka: Katarzyna Adaszewska

Koordynatorki CSW: Paulina Kuhn, Matylda Hinc

Identyfikacja wizualna: Zdzisław Mackiewicz

Realizacja wystawy: Wojciech Ruminski

Autorzy prac wystawianych na wystawie DYPLOM 2022, jak również ich promotorzy i opiekunowie, a także osoby współtworzące wystawę od strony organizacyjnej, przez cały czas jej trwania mogą wystawę zwiedzać wielokrotnie bez konieczności zakupu biletu. Należy powołać się na imienną listę osób związanych z wystawą "DYPLOM 2021" dostępną w CSW.

pozostałe wiadomości