Dyscyplina Sztuki Plastyczne i Konserwacja Dzieł Sztuki

ul. Sienkiewicza 30/32

zdjęcie nagłówkowe

Dyscyplina Sztuki Plastyczne i Konserwacja Dzieł Sztuki

WYRÓŻNIENIA DLA STUDENTÓW NA X PLENERIADZIE UCZELNI ARTYSTYCZNYCH

Zdjęcie ilustracyjne
Toruńska grupa na tle RAJCHERÓWKI - domu pracy twórczej KUL

Studenci Malarstwa: Michalina Brzozowska, Agnieszka Tokarczyk, Maja Woźniak, Michał Kawałko, Igor Datkiewicz, Marek Cyroń i Justyna Permus-Sałańska, uczestniczyli  wspólnie ze studentami Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie i studentami Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego w X jubileuszowej Kazimierskiej Pleneriadzie Uczelni Artystycznych w Kazimierzu Dolnym, zorganizowanej przez Fundację i Galerię Stalowa w Warszawie.

Wyróżnienia otrzymali: Michalina Brzozowska, Justyna Permus-Sałańska, Michał Kawałko, Marek Cyroń.

Opiekunem artystycznym toruńskiej grupy był prof.dr hab. Kazimierz Rochecki.

W galerii relacja z wystawy prezentującej prace studentów i profesorów (opiekunów poszczególnych grup) w Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu Dolnym.

https://galeriastalowa.pl/en/205__x-pleneriada

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.