Kontakt ul. Sienkiewicza 30/32, 87-100 Toruń
tel.: (+48) 56-611-38-10
zdjęcie nagłówkowe

Dyscyplina Nauki o Sztuce

INAUGURACJA I IMMATRYKULACJA. FOTORELACJA

Zdjęcie ilustracyjne

W dniu 3 października 2023 r. w Akademickim Centrum Kultury i Sztuki “Od Nowa” przy ul. Gagarina 37a odbyła się wydziałowa inauguracja roku akademickiego 2023/2024, połączona z immatrykulacją studentów pierwszego roku Wydziału Sztuk Pięknych. Podczas uroczystości wykład inauguracyjny pt. „Czego chce od nas sztuka?” wygłosiła dr Magdalena Maciudzińska-Kamczycka. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją umieszczoną w galerii zdjęć.

 

Uroczystość inauguracji roku akademickiego 2022/2023 dla całej społeczności UMK odbyła się 02.10.2023 r. o godz. 11.00 w Auli UMK. Więcej informacji o uroczystości TU. Poniżej dostępna transmisja z tego wydarzenia, w tym wykład inauguracyjny pt. "Studiowanie w czasach sztucznej inteligencji", który wygłosił prof. dr hab. Włodzisław Duch z Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.