Mocni w StRuNie

Laureaci z UMK: (od lewej) przedstawiciele Interdyscyplinarnego Koła Naukowego Geriatrii - Natalia Skierkowska i Jakub Husejko oraz dr hab. Monika Jakubek-Raczkowska, opiekun Koła Naukowego Historyków Sztuki Średniowiecza fot. Nadesłane

Wśród laureatów 8. edycji ogólnopolskiego konkursu StRuNa, podsumowującego aktywność naukową kół i innych organizacji studenckich, znaleźli się również przedstawiciele UMK.

Dr hab. Monika Jakubek-Raczkowska odebrała pierwszą nagrodę w kategorii „opiekun naukowy roku 2018” za opiekę nad Kołem Naukowym Historyków Sztuki Średniowiecza, działającym przy Wydziale Sztuk Pięknych UMK.

Wyróżnienie w kategorii „koło naukowe roku 2018” otrzymało Interdyscyplinarne Koło Naukowe Geriatrii Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.

StRuNa to ogólnopolski konkurs dla autorów i promotorów najlepszych projektów naukowych, realizowanych przez studentów i doktorantów, odbywający się pod patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Uroczysta gala wręczenia nagród w 8. edycji miała miejsce 18 listopada w Warszawie.